On-line marketing


Součástí každé správně zvládnuté propagace je v dnešní době online marketing. Když Vás hledají Vaši zákazníci, je potřeba s nimi správně komunikovat, měřit výkonnost kampaní a Vašich investic.

Veškeré online aktivity jako je SEO, SEM, sociální sítě, analytika, display atd., u nás řeší naše specializovaná dceřinná společnost Forclick s.r.o., která se on-line marketingem zabývá od roku 2007.

Pro Alexandrii spravujeme PPC systémy na Google a Facebooku s důrazem na návratnost investice, a to při respektování i firemní komunikace.
Pro Alexandrii spravujeme PPC systémy na Google a Facebooku s důrazem na návratnost investice, a to při respektování i firemní komunikace.

Reference:

Ndistribution spravujeme prakticky veškeré možnosti online reklamy od propagace ve vyhledávací síti, přes dynamický remarketing až po využití Youtube pro videoreklamu. Samozřejmostí je perfektně naplánovaná a precizní správa SEO.
Ndistribution spravujeme prakticky veškeré možnosti online reklamy od propagace ve vyhledávací síti, přes dynamický remarketing až po využití Youtube pro videoreklamu. Samozřejmostí je perfektně naplánovaná a precizní správa SEO.
Pro Alarmové systémy dlouhodobě spravujeme PPC systémy ve vyhledávačich a SEO. Tvořili jsme též testovací Microsite, na jejímž základě ASCZ využili našich odborných konzultací při tvorbě nového webu z pohledu maximalizace konverzního poměru.
Pro Alarmové systémy dlouhodobě spravujeme PPC systémy ve vyhledávačich a SEO. Tvořili jsme též testovací Microsite, na jejímž základě ASCZ využili našich odborných konzultací při tvorbě nového webu z pohledu maximalizace konverzního poměru.
Pro společnost Cool Credit spravujeme kopletní PPC systémy včetně retargetingových kampaní. Rozhodujícím faktorem je zde efektivita konverzí.
Pro společnost Cool Credit spravujeme kopletní PPC systémy včetně retargetingových kampaní. Rozhodujícím faktorem je zde efektivita konverzí.